Recent posts

consider, that youinnowacyjne pieluchomajtkidiscussion sorry, that

Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz produkty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Na pierwszy rzut oka pieluchomajtki oraz majtki chłonne są do siebie podobne. Majtki chłonne Abena Pants XL2 16 szt. Szybka dostawa. Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć. Filtry Cena. Little Doctor. Plus ml 14 szt. Jeśli szukasz wyrobu chłonnego o mniejszym rozmiarze, dobrym wyborem będą np. Są łatwe w zmianie i dopasowaniu do ciała, przez co czynności higieniczne trwają krócej. Dzięki temu możesz wybrać ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby — bez obaw, że kupowanie wyrobów chłonnych zrujnuje budżet domowy. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Drogeria E-Melissa Senatorska 31 Łódź W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Zaprojektowane tak, aby szybko i łatwo można było je zmienić.

pampers do 30kg

pampers canon

Polityka Prywatności. Producent: Abena. Jednak wszystko to idzie w parze z przystępną ceną pieluchomajtek dla dorosłych. Niezależnie od stopnia nietrzymania moczu i tego, czy osoba, dla której szukasz pieluch, porusza się samodzielnie. Dzięki temu możesz wybrać ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby — bez obaw, że kupowanie wyrobów chłonnych zrujnuje budżet domowy.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Majtki chłonne - Seni Active Plus - 10szt. Email info e-melissa. Pokaż: 18 36 54 72 Producent: Abena. Produkty powiązane. Właściwie dobrany produkt nie przecieka, a zarazem gwarantuje uczucie suchości. Brak Buty zdrowotne Mobilność osób niepełnosprawnych Wkładki do butów Wyposażenie toalety. Kolejną jest rozmiar wyrobu chłonnego. Poduszki ortopedyczne. Moje konto Historia zamówień. Firma istnieje na rynku polskim od ponad 10 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynku wyrobów medycznych. Zaloguj się 0 Ulubione 0 Koszyk: 0,00 zł. W artykule mogły zostać wymienione produkty medyczne.

Pieluchomajtki dla dorosłych - majtki chłonne - Abenasklep |

  • Aby strona internetowa nie wykorzystywała plików cookies, należy zmienić ustawienia domyślne w używanej przeglądarce internetowej.
  • Poniższe informacje z pewnością ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji.
  • Sklep jest w trybie podglądu.

Specjalna linia pieluchomajtek z wkładem szybko wchłaniającym mocz. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Rekomendowany, gdy masz kłopoty ze sprawnością ruchową i potrzebujesz pomocy opiekuna. Pieluchomajtki zostały zaprojektowane, by móc wymieniać je w pozycji leżącej. Dzięki rzepom, w prosty sposób można uniwersalnie dopasować produkt do kształtu ciała. Wkład gwarantuje natychmiastowe pochłanianie moczu, pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Zewnętrzna warstwa produktu błyskawicznie ściąga płyn od naskórka do złożonego z wielu warstw rdzenia chłonnego, który posiada SAP, czyli super chłonne polimery. Super chłonny polimer opracowany o innowacyjne rozwiązania — zwiększa do najwyższego pułapu poziom chłonięcia, eliminuje zapachy. Delikatna warstwa — wyprodukowana z bawełny — gwarantuje pełną wygodę oraz dyskrecję. Wbudowane mankiety, wyprodukowane z materiału odpornego na działanie wody, zabezpieczają przed przeciekiem, gwarantują dyskrecję i ochronę. Produkty iD są przebadane pod kątem dermatologicznym. Testy wykazały, że nie wywołują podrażnień skóry. Produkty ID są wyposażone w podwójne wskaźniki poziomu wilgotności. Pełnią funkcję wskazówki, przy oszacowaniu terminu, w jakim powinno się wymienić produkt. Zastosowanie medyczne:. Różne stopnie nietrzymania moczu. To jest wyrób medyczny.

Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy zakupie pieluch dla dorosłych. Sprawdź poniższe wskazówki! Jak sprawdzić, czy pieluchomajtki mają odpowiedni poziom chłonności? Producenci umieszczają taką informację na opakowaniach swoich produktów. Z reguły jest ona przedstawiona w czytelny sposób, w formie kropelek. Poziom chłonności to ważna, ale nie jedyna rzecz, którą należy wziąć innowacyjne pieluchomajtki uwagę. Kolejną jest rozmiar wyrobu chłonnego. Dorosły w pampersie o zbyt dużym rozmiarze będzie czuł się niekomfortowo. Poza tym innowacyjne pieluchomajtki produkt może łatwo przemieścić się, co doprowadzi do przeciekania moczu. Z kolei zbyt małe pieluchomajtki niosą za sobą ryzyko podrażnień skóry, które również mają negatywny wpływ na komfort i są dodatkowym problemem, innowacyjne pieluchomajtki.

pieruchy pampers 174

pampers premium care 4+ site allegro.pl

co posmaowc dziecku po przebraniu pieluchy

Innowacyjne pieluchomajtki. Pampers Ninjamas Chłopiec Pieluchomajtki 4-7 lat, 60 sztuk

Super Seni Quatro to oddychające pieluchomajtki o podwyższonym poziomie chłonności przeznaczone dla osób z najcięższym problemem nietrzymania moczu, innowacyjne pieluchomajtki. Mogą być stosowane również w przypadku inkontynencji kałowej. Główne cechy produktu:. Właściwości pieluchomajtek Super Seni Quatro:. S cm. M cm. L cm. XL cm. Cena produktu z innowacyjne pieluchomajtki. Strona główna Produkty medyczne i jednorazowe.

Pieluchomajtki Abena Abri-Form M2 Premium

Produkty firmy Abena to najwyższa jakość i gwarantowana satyskacja. Firma istnieje na rynku polskim od ponad 10 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynku wyrobów medycznych. Abena jest firmą rodzinną z silną i inspirującą kulturą korporacyjną, gdzie etyka, środowisko oraz dobre praktyki biznesowe są najważniejsze. Głównym asortymentem Abeny są artykułyhigieniczne takie jak: podkłady jedno i wielorazowe czy pieluchomajtki. Odbiorcami produktów firmy są szpitale, domy pomocy społecznej, apteki, ale również osoby prywatne czy firmy zajmujące się dystrybucją wyrobów medycznych. Dodatkowo w ofercie firma posiada środki higieny osobistej, kosmetyki do pielęgnacji ciała czy też kosmetyki do mycia.

Abena to europejski innowacyjne pieluchomajtki wyrobów na nietrzymanie moczu, wielu produktów używanych w opiece i pielęgnacji zdrowotnej. Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop. Strona www.

pieluchy okazje

Reer 29079 Osłona gniazda

Prosto o pieluchomajtkach Super Seni

Author: Arami

2 thoughts on “Innowacyjne pieluchomajtki

  1. I apologise, but, in my opinion, you are mistaken. Let's discuss. Write to me in PM, we will talk.

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *