Recent posts

consider, thathuggies 5for that

Dzięki Huggies Ultra Comfort jesteś pewien, że zapewniasz swojemu dziecku swobodne poruszanie się i komfort. Huggies to pieluchy, które poprzez szeroki wybór produktów pozwalają na dobranie najlepszego rozwiązania dla Twojego dziecka , od noworodka, aż do momentu kiedy pieluszki są już zbędne. Dostępne warianty:. Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń! Pieluchy Huggies Ultra Comfort zostały zaprojektowane specjalnie po to, by wspierać Twoje dziecko w tym okresie życia, gdy odkrywa i poznaje otaczający go świat. Adres przedsiębiorstwa Brand Distribution Sp. Powierzchnia przepuszczająca powietrze. Huggies Pieluchy Extra Care 1 kg , 26 szt. Składniki dodatkowe -. Kontakt z nami. Mocne strony Specyfikacja. Kontakt z nami.

pieluchy life babys

baby dry 2 pampers

Podobne produkty. Cena Brutto : ,99 zł. Rozmiar pieluchy. Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń! Mocne strony Specyfikacja. Opis produktu Dla dzieci o wadze od 12 do 17 kg Łatwe do wkładania, jak bielizna Idealnie dopasowują się do ciała dzięki elastycznym bokom Niezwykle chłonne i oddychające Posiadają elastyczny pas.

Zapewniamy zawsze korzystne ceny

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń! Dzięki produktom o najwyższej jakości Huggies stał się najpopularniejszą marką pieluch w Ameryce Półocnej. Dostępne warianty:. Huggies Pieluchy Extra Care 1 kg , 26 szt. Dzięki Huggies Ultra Comfort jesteś pewien, że zapewniasz swojemu dziecku swobodne poruszanie się i komfort. Możliwość zwrotu do 30 dni. Kupuj zawsze korzystnie. Aktywne kanaliki pieluszek równomiernie zapobiegają przeciekaniu , zmniejszają efekt rozwarstwiania i zapewniają wygodę przy każdym ruchu. Specyfikacja produktu. Specyfikacja produktu.

Huggies Pieluchomajtki rozmiar 5, 34 szt. kupuj online, zawsze w najniższych cenach | Drogeria dm

  • Delikatnie przylegają i nie uciskają skóry.
  • Całość zapewni maksymalny komfort i higienę od najmłodszych lat i pozwoli w pełni korzystać z każdej chwili radości i zabawy.
  • Gwarancja: 2 lata.
  • Cena Brutto : ,99 zł.

Kupuj zawsze korzystnie. Wysyłka standardowa dni robocze. Huggies Pieluchomajtki rozmiar 5, 34 szt. Rozmiar pieluchy: rozmiar 5. Rozmiar pieluchy. Cena nie wzrosła od Dostępny online. Sprawdź dostępność w sklepie dm. Zapewniamy zawsze korzystne ceny. Więcej informacji na temat produktu. Opis produktu Dla dzieci o wadze od 12 do 17 kg Łatwe do wkładania, jak bielizna Idealnie dopasowują się do ciała dzięki elastycznym bokom Niezwykle chłonne i oddychające Posiadają elastyczny pas. HUGGIES pants Pieluchomajtki Rozmiar 5 będą idealnym zastępstwem dla zwykłych pieluszek, zwłaszcza dla większych dzieci, które wstają i chcą odkrywać świat. Pieluchomajtki posiadają bardzo elastyczny i wygodny pas, który idealnie dostosowuje się do ciała. Delikatnie przylegają i nie uciskają skóry. Dzięki elastycznym ściągaczom wokół nóżek dają świetną ochronę przed przeciekaniem, co jest ważne dla aktywnych dzieci. Łatwe do zakładania, bez niepotrzebnych zapięć i napów. Posiadają wskaźnik suchości — kiedy pieluszka jest mokra zabarwia się na niebiesko. Składniki dodatkowe -. Adres przedsiębiorstwa Brand Distribution Sp. Aleja Niepodległości 18, Warszawa.

Pieluchy Huggies Ultra Comfort zostały allegro pieluchy pants specjalnie po to, by wspierać Twoje dziecko w tym okresie życia, gdy odkrywa i poznaje otaczający go świat. Pieluszki Huggies 5 5 ultra comfort huggies 5 szt. Wiemy, że swobodne poruszanie się jest tym, czego potrzebuje. Właśnie z tego powodu nasze pieluchy Huggies Ultra Comfort mają bardzo miękki pas z elastycznymi zakładkamiktóre dostosowują się do ciała i ruchów Twojego dziecka. Aktywne kanaliki pieluszek równomiernie zapobiegają przeciekaniuzmniejszają efekt rozwarstwiania i zapewniają wygodę przy każdym ruchu. Dzięki Huggies Ultra Comfort jesteś pewien, że zapewniasz swojemu dziecku swobodne poruszanie się i komfort, huggies 5.

pampers premium care pieluchy 1 newborn 88 szt rossmann

chusteczki pampers pure sroka

pampers dla pelargonii

Huggies 5. Pieluszki Huggies 5 ultra comfort 12-22kg 232 szt. (zestaw 4x58)

.

Specyfikacja produktu

.

Aby pielęgnacja wrażliwej skóry dziecka była jeszcze bardziej kompleksowa w ofercie znajdują się także chusteczki nawilżane. Huggies 5 strony Specyfikacja. Huggies Pieluchomajtki na noc dla chłopców lat, 9 szt.

pieluchy 20 szt

pieluchy wielorazowe bwkład tetrowy

Huggies little Movers Review

Author: Nehn

2 thoughts on “Huggies 5

  1. I apologise, but, in my opinion, you are mistaken. Let's discuss it. Write to me in PM, we will communicate.

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *